Visos pastatų priežiūros paslaugos

APIE MUS

Apie UAB „Paskirtį“

UAB „Paskirtis” – tai įmonė, teikianti pastatų techninės priežiūros ir administravimo paslaugas, turinti didesnę nei 30 metų darbo patirtį. Juridinių asmenų registre įregistruota 1994 metų rugsėjo 27 d. reorganizuojant iš 5-tos namų ūkio eksploatacijos įmonės.

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų administravimas, techninė priežiūra, remontas bei avarijų namo inžineriniuose tinkluose likvidavimas. Teisė vykdyti daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimą bendrovei suteikta LR aplinkos ministerijos atestatu Nr. 010.

Bendrovėje įdiegta šiuolaikiška pastatų priežiūros ir ūkio valdymo programa, kuri leidžia pastatų ir būstų savininkams pateikti ketvirtines, metines ataskaitas pagal atskirus namus ar laiptines, darbų grupes. Savininkams, bendrijų pirmininkams suteikiama didesnė galimybė gauti informacijos apie mūsų paslaugas, numatomus darbus tolimesnei pastato priežiūrai bei sudaryti ateities poreikių planus.

Įmonės svarbiausias tikslas – užtikrinti, kad UAB “Paskirtis” teikiamos paslaugos tenkintų klientų poreikius.

Įmonė teikdama savo paslaugas vadovaujasi pagrindinėmis vertybėmis:

  • Atsakingumas. Atsakingai žiūrime į savo darbą: esame sąžiningi, profesionalūs ir laikomės susitarimų.
  • Profesionalumas. Esame savo srities profesionalai, nuolat gilinantys savo žinias ir keliantys kvalifikaciją, todėl turėdami ilgametę patirtį užtikriname kokybiškas paslaugas.
  • Lankstumas. Visuomet stengiamės atsižvelgti į konkrečią situaciją, konkrečius klientų poreikius bei interesus.
  • Patogumas. Visos paslaugos teikiamos iš vienų rankų, todėl išvengiama papildomų rūpesčių, sutaupoma laiko ir pinigų.

UAB „Paskirtis” yra Asociacijos „Lietuvos butų ūkis“ narė, jų atstovai ir darbuotojai laikosi Elgesio kodekso normų ir jomis vadovaujasi tiek tarpusavio santykiuose, tiek santykiuose su vartotojais, butų ir kitų patalpų savininkais ar trečiaisiais asmenimis.

Bendrovės veikla apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

UAB Paskirtis dukterinė įmonė UAB „Paspirtis” teikia avarijų likvidavimo ir daugiabučių namų remonto paslaugas. Įmonės dispečerinėje tarnyboje įrengta telefonų linija skirta tik klientams, kurios pranešimai įrašomi, esant reikalui analizuojami ir apibendrinami. Registruojamos žodinės, raštiškos ir telefoninės paraiškos remonto ir avariniams darbams, išsiaiškinami savininkų poreikiai ir nesklandumai, užtikrinant teikiamų paslaugų kultūrą, kokybę ir operatyvumą.

 

Jūsų namai – mūsų namai, rūpinkimės jais kartu!