NAUJIENOS

Pranešimas dėl lankytojų priėmimo nuo Rugsėjo 23 dienos

2020-09-22

Didėjant susirgimų koronavirusu skaičiui, plečiantis židiniams Šiaulių miesto įmonėse, bei atsižvelgiant į gautas NVSC rekomendacijas dėl nuotolinio darbo ogaizavimo, informuojame, kad nuo rugsėjo 23 dienos UAB „Paskirtis“ riboja lankytojų priėmimą administracinėse patalpose, J. Sondeckio g. 20, Šiauliai. Tiesiogiai aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus tel. (8 41) 552722. Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, bei atvykimo priežastį.

Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami karščiuojantys, ar turintys ūminių  viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymių klientai.

Primename, kad daugumą paslaugų įmonė teikia nuotoliniu būdu.

Prašome visais Jums rūpimais klausimais kreiptis telefonu (8 41) 552722, elektroniniu paštu info@paskirtis.lt , ar kitais įmonės interneto svetainėje nurodytais kontaktais.

UAB „Paskirtis“ administracija.

Skaityti plačiau

Nuo 2020-07-01 įsigalioja nauja AB „Šiaulių energija“ priklausančių šilumos punktų remonto tvarka

2020-06-29

Informuojame, kad nuo 2020 m. liepos 1 d. įsigalioja nauja šilumos punktų remonto darbams reikalingų medžiagų, atsarginių dalių ir įrenginių teikimo bei remonto darbų atlikimo AB „Šiaulių energija“ priklausančiuose šilumos punktuose tvarka. Platesnę informaciją rasite čia.

Skaityti plačiau

Šiaulių miesto savivaldybė patikrino UAB “Paskirtis” administruojamų namų laiptinių švarą

2020-05-07

Informuojame, kad 2020-05-06 Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro atstovai patikrino UAB „Paskirtis“ administruojamų/prižiūrimų daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų ir laiptinių švarą. Visi patikrinti daugiabučiai namai įvertinti gerai. Laiptinės prižiūrimos: grindys ir laiptai yra valomi, laiptinės vėdinamos, taip pat nuvalytos pašto dėžutės, palangės, laiptų turėklai.

Išsamesnė informacija Šiaulių m. savivaldybės interneto svetainėje:
http://siauliai.lt/index.php?3419831632

Skaityti plačiau

Sveikiname su artėjančiomis Šv. Velykomis!

2020-04-10

Informacija dėl laiptinių dezinfekavimo

2020-03-30

Gerb. gyventojai,

Vadovaujantis Lietuvos Repsublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152, “Dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo“, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos specialistų (tame tarpe ir Užrečiamų ligų ir AIDS centro epidemiologinės priežiūros skyriaus dezinfektologų), Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus rekomendacijomis, Statybos techniniu reglamentu STR 1.07.03:2017 „Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka. Naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo tvarka“ (toliau – STR), bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. rugpjūčio 5 d. nutarimo Nr. 831 patvirtintų Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administravimo nuostatų, 7 p. 7.7 pp. nustatyta tvarka, kad Administratorius privalo: ,,jeigu bendrojo naudojimo objektų būklė kelia grėsmę jų išlikimui, žmonėms ar aplinkai, pagal teisės aktų reikalavimus imtis būtinų priemonių, kad būtų išvengta žalos ir pašalinta grėsmė“, UAB „Paskirtis“ direktorės įsakymu ir gautais gyventojų prašymais

INFORMUOJAME:

 1. Nuo 2020 m. kovo 30 dienos, laikotarpiu, kol bus pandeminė situacija dėl plintančio COVID –19, UAB „Paskirtis“ vykdys visų administruojamų daugiabučių namų laiptinių valymą dezinfekcinėmis priemonėmis, 1 karto per savaitę dažnumu. (Išsamesnė informacija bus pateikta kiekvieno namo skelbimų lentose bei savitarnos sistemoje).
 2. Išlaidos laiptinės butų ir kitų patalpų savininkams bus paskirstomos Civilinio kodekso 4.82 str. 3 d. nustatyta tvarka.

UAB „Paskirtis“ administracija.

Skaityti plačiau

Kaip išvengti koronaviruso? SVARBU

2020-03-24

Informacija gyventojams

2020-03-23

Brangus kliente,

Informuojame, kad atsižvelgdami į susiklosčiusią situaciją dėl koronaviruso grėsmės, UAB PASKIRTIS buvo priimti ir įgyvendinti sprendimai:

 • administruojamų daugiabučių namų laiptinių grindų valymui nuo 2020-03-04, taip pat bendrojo naudojimo durų rankenų bei liftų valymui papildomai pradėtos naudoti profesionalios dezinfekuojančios priemonės;
 • dezinfekavimo papildomus darbus vykdysime pagal SAM rekomendacijas. Paaiškiname, kad nenaudojant įprastinių valymo priemonių po valymo paslaugos suteikimo – kvapas laiptinėje gali pakisti;
 • įmonėje procesai organizuoti taip, kad paslaugos būtų teikiamos 24/7;
 • Jums į pašto dėžutes pateiktas einamojo mėnesio sąskaitas, raginame apmokėti nuotoliniu būdu. Sąskaitas taip pat galite peržiūrėti prisijungę prie savitarnos svetainės.
 • nuolatos aprūpiname darbuotojus dezinfekcijos bei apsaugos priemonėmis;
 • vardan saugumo ir vadovaudamiesi atsakingų institucijų rekomendacijomis, nuo kovo 16 d. su klientais ir partneriais bendrausime nuotoliniu būdu.

Koronaviruso (COVID-19) akivaizdoje kartu išsaugodami ramybę bei teisingai planuodami veiksmus, galime maksimaliai sumažinti žalą. Dedame ir dėsime visas pastangas, kad visuotino karantino periodu užtikrintume Jūsų ir Jūsų šeimos gerovę.

Dalijamės nuoroda į elektroninį leidinį, kuriame pateikiama informacija susijusi su COVID-19 prevencija.

Dėkojame už pasitikėjimą.

Jūsų namo administratorius

UAB „PASKIRTIS“

Skaityti plačiau

Dėl UAB “Paskirtis” papildomų prevencinių priemonių apsisaugant nuo koronaviruso

2020-03-16

Gerb. Klientai,

Informuojame, kad atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo šalyje, mūsų įmonė įgyvendino ir ėmėsi papildomų priemonių siekiant ir toliau Jums teikti daugiabučių namų priežiūros paslaugas:

 • Visus darbuotojus supažindinome su koronaviruso prevencija.
 • Įmonėje procesai organizuoti taip, kad visos paslaugos ir toliau būtų nenutrūkstamai teikiamos pagal numatytus reikalavimus.
 • Administracijos darbuotojai visus su namo priežiūra susijusius klausimus nuo kovo 16 d. spręs tik nuotoliniu būdu.
 • Darbuotojai, tiesiogiai teikiantys paslaugas Jūsų name, yra aprūpinti dezinfekcijos bei apsaugos priemonėmis.
 • Daugiabučiuose namuose, kuriuose teikiame laiptinių valymo paslaugą, laiptinių, durų rankenų, turėklų, bei liftų valymui naudojame profesionalias dezinfekuojančias priemones. Dezinfekavimo darbus vykdome pagal SAM rekomendacijas.
 • Nuolatos stebime situaciją ir bendradarbiaujame su atsakingomis institucijomis.

Dedame ir dėsime visas pastangas, kad visuotino karantino periodu užtikrintume Jūsų saugumą.

Jeigu Jūsų laiptinėje arba name būtų fiksuotas/patvirtintas koronaviruso atvejis, prašome nedelsiant mus apie tai informuoti el. paštu info@paskirtis.lt arba telefonu (8 41) 552722.

Esame visada pasiruošę priimti jūsų pasiūlymus ir pageidavimus, kad kuo geriau suvaldytume susidariusią situaciją.

UAB „Paskirtis“ administracija

Skaityti plačiau