Pasitikrinti mokėtiną sumą už kitas paslaugas galite mūsų savitarnos svetainėje prisijungę prie savo paskyros arba pasižiūrėti popieriniame sąskaitos variante.
internetine bankininkyste: SEB banke suformuokite pavedimą skiltyje „Įmokos ir mokesčiai”, Swedbanke - „Įmokos”, AB Luminor banke - „Už paslaugas”. Įmokos kodas 880880;
„Perlo“ terminaluose, „Lietuvos spauda“, „Narvesen“ kioskuose, pateikdami mokamąjį pranešimą su brūkšniniu kodu;
per mobiliąją programėlę „Perlas Go“, kurią galite atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“ arba prisijungę prie sąskaitų apmokėjimo platformos www.perlasgo.lt;
1. Butų ir kitų patalpų savininkai (fiziniai bei juridiniai asmenys) su mūsų įmone sutarčių nepasirašinėja, tačiau privalo pranešti apie pasikeitusį savininką, pateikdamas VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registrų išrašą. Visą informaciją siųsti galite el. paštu: info@paskirtis.lt
Dėl visų atsiradusių gedimų bendrojo naudojimo objektuose prašome kreiptis į Jūsų namo vadybininką nurodytais kontaktais (kontaktai nurodyti Mokamajame pranešime arba savitarnos svetainėje).
Už lifto priežiūrą ir remonto darbus privalu mokėti visiems butų ir kitų patalpų savininkams pagal administravimo nuostatų 8.4 punktą. Pirmo aukšto butų ar kitų patalpų savininkai gali nemokėti tik už elektrą, kurią sunaudoja liftas.
Informuojame, kad įsigijus būtą ar kitas patalpas privalu pasirašyti sutartis su UAB „Šiaulių vandenys“, AB „Šiaulių energija“, pasirinktu elektros energijos tiekėju, AB „Lietuvos dujos“ (jei name dujinis šildymas).
Dėl šalto vandens, elektros, šildymo bei karšto vandens, dujų kainų/tarifų prašome kreiptis į paslaugos teikėją. Šių paslaugų teikėjų kontaktai nurodyti mūsų svetainės Kontaktų skiltyje.
1. Daugiabučių namų gyventojai, pastebėję rūsiuose ar kitose bendrojo naudojimo patalpose kenkėjus (blusas, tarakonus, skruzdėles, peles ir t. t.), turi apie tai pranešti raštu arba elektroniniu paštu namo administratoriui UAB „Paskirtis“ (Sondeckio g. 20, el. p. info@paskirtis.lt).
Įgydamas nuosavybės teisę į butą, savininkas įgyja ir prievolę rūpintis bendrąja daugiabučio namo nuosavybe bei mokėti su jos priežiūra susijusius mokesčius. Šią ir kitas prievoles bei teises nustato Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas.
Trišalė sutartis pasirašoma tarp mūsų bendrovės, butų ar kitų patalpų savininko ir nuomininko, vienai iš šalių pateikus pageidavimą, kad PVM sąskaitos faktūros būtų išrašomos jų įmonės vardu. Prašymą sudaryti trišalę sutartį galite siųsti el. p.: info@paskirtis.lt nurodant visus abiejų įmonių rekvizitus (savininko ir nuomininko) ir nurodant nuo kada nuomininkas turėtų mokėti tiesiogiai mūsų bendrovei.
Nuleisti užsistovėjusį vandenį. Jeigu 2 savaites ar ilgiau nesinaudojote karštu vandeniu, jūsų gyvenamosiose patalpose esančiuose vamzdžiuose jis užsistovėjo, jo temperatūra nebuvo pakankama, todėl galėjo atsirasti legionelių. Būtina jį nuleisti, kad iš čiaupo pradėtų bėgti tinkamos temperatūros vanduo iš sistemos: atsukite karštą vandenį kiekviename iš namų čiaupų / dušų ir leiskite jam bėgti 5 minutes.
Reguliariai valyti dušų galvutes ir čiaupus. Ilgainiui čiaupų, dušų galvutės „užkalkėja“, t. y. jose atsiranda nuosėdų, kuriose gali daugintis legionelės. Rekomenduojame šiuo įrenginius valyti bent kartą per mėnesį.
Palaikyti tinkamą vandens temperatūrą. Kad vanduo nepasiektų legionelėms daugintis tinkamos temperatūros. Karštas vanduo visada turi būti pakankamai karštas – ne mažiau kaip 50ºC, kad dėl karščio po juo būtų sunku nulaikyti ranką. Šaltas vanduo visada tūrėtų būti pakankamai šaltas – ne daugiau kaip 20ºC, kad dėl šalčio po juo būtų sunku nulaikyti ranką.