Atsiskaitykite už UAB „Paskirtis“ suteiktas paslaugas „Viena sąskaita“

Informuojame, kad nuo gruodžio mėnesio už UAB „Paskirtis“ suteiktas paslaugas jūs galite atsiskaityti „Viena sąskaita“. Šiaulių miesto gyventojai už komunalines, interneto, telefono ir kitas paslaugas jau atsiskaito vienu pavedimu. UAB „Paskirtis“ prisijungė prie mokėjimo sistemos „Viena sąskaita“, todėl daugiabučių namų gyventojai viena įmoka gali atsiskaityti ir už visas būsto paslaugas.

Per mokėjimo sistemą „Viena sąskaita“ gyventojai gali vienu pavedimu atsiskaityti už kelių tiekėjų paslaugas ir sutaupyti laiko bei pinigų.

Už paslaugas per mokėjimo sistemą „Viena sąskaita“ galima atsiskaityti tiek grynaisias pinigais visuose bankų skyriuose, „Lietuvos spaudos“ kioskuose, „R-kiosk“ parduotuvėse, „Lietuvos pašto“ padaliniuose, tiek internetu per elektroninės bankininkystės sistemą.

Per „Vieną sąskaitą“ galima apmokėti už elektros energiją, dujas, šildymą, vandenį, televiziją, interneto paslaugas, buitinių atliekų tvarkymą, bendrijos ar namo administravimo paslaugas, vaikų darželį, turto apsaugos, ryšio operatorių ir kitas paslaugas.

„Viena sąskaita“ Lietuvoje naudojasi daugiau nei 60 tūkst. namų ūkių.

Daugiau informacijos  www.VienaSaskaita.lt arba  telefonu 8 700 77 007.